occultway.com

Melek Taşı Turuncu Küre

 • Çapı yaklaşık 7 cm

  Ağırlık  Ortalama 400 gr

   

  Selenit / Melektaşı / Jips yada Çöl Gülü Adları ile bilinir.

  Barışı ve kardeşliği simgeler. Adından da anlaşılacağı gibi Melek Taşı devalar âlemi ile bilinçli birteması kolaylaştırır. Telepatik iletişim geliştirir ve gündelik gerçeklikle bağı koparmadan beden dışı yolculuklar yapmaya olanak tanır.

  Şifacılar için güçlü bir taştır çünkü uyumu derinleştirir ve algıyı yükseltir. Özellikle iksir olarak alındığında bedenin veya çevrenin korunmasını sağlar.

  Melek Taşı milyonlarca yıl boyunca basınç altında kalmış Selestin’den  meydana gelmiştir ve bu taşla pek çok ortak özelliği paylaşır.

  Psikolojik olarak, ne olursa olsun gerçeğinizi konuşmanıza yardım eder. Daha şefkatli ve özellikle de değiştirilemeyecek şeyler için daha kabullenici olmanıza yardımcıdır. Psikolojik acıları giderir ve zulme karşı koyar. Zihinsel olarak, eski zamanlarda astrolojik bilgiyi geliştirmek ve matematiği daha derinden anlayabilmek için kullanılırdı. Ayrıca zihinler arasında telepatik teması kolaylaştırır.

  Ruhsal olarak Melek Taşı şefkatle doludur. Acı ve düzensizlikleri bütünlük ve şifaya dönüştürerek ruhsal aydınlanmanın yolunu açar. Derin bir barış ve huzur hissi yaratır. Evrensel bilgiyle bağlantı kurmaya yardım eder ve farkındalığı arttırır. Melek Taşı yeniden doğuş sürecini kolaylaştırır, iyileşmeyi teşvik eder ve psişik kanalları açar.

  İYİLEŞTİRME: Ayaklara uygulandığında meridyenlerin ve enerji patikalarının engellerini kaldırır. İltihapları gidererek, tiroit ve paratiroidi dengeleyerek, boğazla uyum sağlar. Bu yatıştırıcı taş dokuları ve kan damarlarını onarır, fiziksel bedendeki sıvıları dengeler ve diüretik görevi görür. Kilo kontrolünde yararlıdır, akciğerler ve kollarla özellikle ilişkilidir. Melek Taşı güneş yanıklarının acısını da alır. Daha derin bir düzeyde fiziksel bedeni eterik âlemle dengeler.

   

 • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  61,20 TL
  61,20 TL
  2
  30,90 TL
  61,80 TL
  4
  15,75 TL
  63,00 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  60,00 TL
  60,00 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  60,00 TL
  60,00 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
Kampanya ve duyurulardan haberdar olun
 • Adres: Çankaya Mah. 37629 Sok. 14/8 Mezitli/Mersin
 • Tel: 0537 291 77 62
 • Mail: info@occultway.com

occultway.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır