Kapat
Türkçe English

Rün Zarları


Rün zarları, fal bakımları için farklı bir seçenektir. Güzel ve kullanışlı olsa da sınırlı bilgi verirler. Eğlenceli ve pratiktir, klasik rün taşlarıyla bakım yapmaya alıştıysanız bunları da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Normal rün taşlarıyla aynı anlama gelirler. Reçineden yapılmışlardır. Üzerlerine rünler oyulmuştur. Her zar 8 ründen oluşur, 3 zar toplam 24 rüne sahiptir.

Sınırlı bilgi verir dedik, peki neden? Çünkü rünler zar üzerinde olduğundan doğal olarak bazı rünler alt tarafta kalacak ve yorumlamaya dahil edilemeyecek. Yani serbest bir şekilde değil, sınırlı bir şekilde bize bilgi verir. Ancak bu bize aynı zamanda kolaylık sağlar çünkü etkisi en yüksek olan yüzey yukarıdadır ve buna göre yorumlayarak daha pratik ve genel bir bakım yapabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Zarları avucunuza alın ve sorunuza odaklanın. Örneğin, “Bugün beni neler bekliyor?” diyebilirsiniz. Zarları düz bir zemine atın. Konumlarına bakın, eğer zarların biri diğerlerinden daha uzakta bir yerdeyse sorunuzun ana cevabı odur. Yani gün içindeki ana durumunuzu o uzaktaki zar cevaplar. Eğer birbirine çok yakın iki zar varsa, yan yana, onlar da ayrı değil aynı olay için yorumlanır.

Zarlarla çok detaylı cevap alamazsınız ama genel sorular için pratik bir yöntemdir. Zarlarla çalışmanın avantajı oldukça hızlı ve kesin cevaplar alabilmenizdir.


occultway.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

WhatsApp ile Hemen Ulaş!